MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 4605508

nr 460 5508

Chiffonjé

1800-tal, valnöt, längd: 98, djup: 47, höjd: 141 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 2 april 2007
kl 17:03:01